o nás.

Naší vizí je budování partnerství - mezilidských i obchodních. Zakládáme si na tom, aby každá naše spolupráce odpovídala hodnotám, kterým věříme. Jsme přesvědčeni, že zaměstnanci jsou klíčem k úspěšnému fungování firmy. U klientů vytváříme systém zodpovědnosti jednotlivců za výsledek celku. Spoléháme na důvěru a rozvoj lidí, stejně jako na dodržování nastavených pravidel. Jedno bez druhého totiž nemůže fungovat.

LENKA

HORÁKOVÁ

spoluzakladatelka

  • White LinkedIn Icon
  • White LinkedIn Icon

MARTIN

VANČURA

spoluzakladatel

příběh.

Za vznikem společnosti SIC stojí Martin Vančura a Lenka Horáková. Znají se už od studií na Fakultě managementu a ekonomiky na VUT Brno ve Zlíně. Martin po škole nastoupil do Kovárny VIVA, kde se z pomocných prací ve výrobě v průběhu studia vypracoval až na finančního a později výkonného ředitele.

 

V roce 2012 oslovil svou bývalou spolužačku Lenku, která se věnovala personalistice, aby pomohla firmě vybudovat kvalitní HR. To se povedlo a firma za to získala několik ocenění. Např. stříbrný odznak Investors in People nebo Zaměstnavatel roku mezi společnostmi do 500 zaměstnanců. A nejen to. Změna se projevila i na významném růstu obratu, zisku a spokojenosti zaměstnanců.

 

Díky své znalosti dotací získal Martin pro firmu víc než 500 mil. Kč, které firma investovala nejen do strojního vybavení, ale i na rozvoj potenciálu zaměstnanců. Martin i Lenka tak významně přispěli k tomu, že se firma stala nejlepší ve svém oboru v ČR.

 

V roce 2017 se společně rozhodli své zkušenosti a znalosti využít při pomoci dalším firmám. Během dvou let jim přibylo jedenáct spolehlivých spolupracovníků, kteří na tom pracují s nimi.

hodnoty.

 

OTEVŘENOST

Vztahy s klienty i uvnitř naší firmy stavíme na vzájemné důvěře a respektu. Nabízíme upřímnou zpětnou vazbu a totéž čekáme i od našich klientů. Nebojíme se nových příležitostí a trendů.

Navrhujeme jen taková řešení, o kterých jsme přesvědčeni, že budou mít pro klienta přínos. Chceme, aby všichni naši zaměstnanci pracovali na smysluplných projektech a mohli se radovat z úspěchů s našimi klienty.

SMYSLUPLNOST

Budujeme dlouhodobé vztahy, založené na spolehlivosti a zodpovědnosti. Každý náš zaměstnanec na sobě neustále pracuje a rozvíjí své schopnosti, abychom si udrželi vysokou profesionalitu a odbornost.

PROFESIONALITA

tým.

SIC tým tvoří 14 zkušených profesionálů z marketingu, personalistiky, finančního řízení, dotací, projektového řízení a logistiky. 

Kromě našich zaměstnanců máme vybudovánu síť  prověřených externích spolupracovníků a konzultantů v různých oblastech fungování firmy.

Důraz na kvalitní vztahy se zaměstnanci i obchodními partnery, jaký prosazujeme u našich klientů, dodržujeme i u nás v práci.

Všichni do jednoho chceme firmám pomáhat zlepšovat se. A stejně tak dbáme i na náš profesní i osobní rozvoj.

SIC tým
Martin Vančura
Petra Martinková
Dan Hajda
Romana Gálová
Kateřina Malárová
Jan Pospíšil
Blanka Blinková
Dagmar Výlupková
Martin Struhař
Gabriela Vančurová
Milan Kutra
Lenka Horáková

proč mě baví     ?

sic_logo.png
Dan Hajda čb výška.jpg

"Tým zkušených lidí, kteří se vzájemně podporují a doplňují.

Zaměření na hledání cesty a řešení problémů u klientů.

Pestré portfolio firem a projektů.

Možnost uplatnit svůj úhel pohledu, názor, zkušenost a přístup k řešení jakýchkoli situací, projektů a problémů.

Tým, který spolupracuje a snaží se věci posouvat.

Otevřenost, přímočarost, upřímnost a důvěra majitelů."

 

Daniel

Máte podobné hodnoty a myslíte, že bychom si mohli rozumět? Jestli jste navíc odborníkem se zkušenostmi a praktickými výsledky, dejte nám o sobě vědět!

OTEVŘENOST

SMYSLUPLNOST

PROFESIONALITA