o nás.

Naší vizí je budování partnerství - mezilidských i obchodních. Zakládáme si na tom, aby každá naše spolupráce odpovídala hodnotám, kterým věříme. Jsme přesvědčeni, že zaměstnanci jsou klíčem k úspěšnému fungování firmy. U klientů vytváříme systém zodpovědnosti jednotlivců za výsledek celku. Spoléháme na důvěru a rozvoj lidí, stejně jako na dodržování nastavených pravidel. Jedno bez druhého totiž nemůže fungovat.

příběh.

Za vznikem společnosti SIC stojí Martin Vančura a Lenka Horáková. Znají se už od studií na Fakultě managementu a ekonomiky na VUT Brno ve Zlíně. Martin po škole nastoupil do Kovárny VIVA, kde se z pomocných prací ve výrobě v průběhu studia vypracoval až na finančního a později výkonného ředitele.

 

V roce 2012 oslovil svou bývalou spolužačku Lenku, která se věnovala personalistice, aby pomohla firmě vybudovat kvalitní HR. To se povedlo a firma za to získala několik ocenění. Např. stříbrný odznak Investors in People nebo Zaměstnavatel roku mezi společnostmi do 500 zaměstnanců. A nejen to. Změna se projevila i na významném růstu obratu, zisku a spokojenosti zaměstnanců.

 

Díky své znalosti dotací získal Martin pro firmu víc než 500 mil. Kč, které firma investovala nejen do strojního vybavení, ale i na rozvoj potenciálu zaměstnanců. Martin i Lenka tak významně přispěli k tomu, že se firma stala nejlepší ve svém oboru v ČR.

 

V roce 2017 se společně rozhodli své zkušenosti a znalosti využít při pomoci dalším firmám. Během dvou let jim přibylo jedenáct spolehlivých spolupracovníků, kteří na tom pracují s nimi.

hodnoty.

 

OTEVŘENOST

SMYSLUPLNOST

PROFESIONALITA

tým.

SIC tým tvoří 16 zkušených profesionálů z marketingu, personalistiky, finančního řízení, dotací, projektového řízení a logistiky. Kromě našich zaměstnanců máme vybudovánu síť  prověřených externích spolupracovníků a konzultantů v různých oblastech fungování firmy.

Důraz na kvalitní vztahy se zaměstnanci i obchodními partnery, jaký prosazujeme u našich klientů, dodržujeme i u nás v práci.

Všichni do jednoho chceme firmám pomáhat zlepšovat se. A stejně tak dbáme i na náš profesní i osobní rozvoj.

proč mě baví     ?

"Jsem ráda, že můžu být součástí této bezva party lidí, kteří si umějí naslouchat a vzájemně se podpořit. Díky práci pro SIC mám příležitosti pracovat se zajímavými lidmi a neustále se rozvíjet v oblasti HR. Firma SIC má vybudovaný velmi profesionální, a přitom lidský přístup jak ke klientům, tak i ke svým zaměstnancům a trvale se zajímá o jejich potřeby."

 

Eva

Máte podobné hodnoty a myslíte, že bychom si mohli rozumět? Jestli jste navíc odborníkem se zkušenostmi a praktickými výsledky, dejte nám o sobě vědět!

OTEVŘENOST

SMYSLUPLNOST

PROFESIONALITA