G-41LX5F9W7Q
top of page

o nás.

Naší vizí je budování partnerství - mezilidských i obchodních. Zakládáme si na tom, aby každá naše spolupráce odpovídala hodnotám, kterým věříme. Jsme přesvědčeni, že zaměstnanci jsou klíčem k úspěšnému fungování firmy. U klientů vytváříme systém zodpovědnosti jednotlivců za výsledek celku. Spoléháme na důvěru a rozvoj lidí, stejně jako na dodržování nastavených pravidel. Jedno bez druhého totiž nemůže fungovat.

Snímek obrazovky 2019-03-03 v 21.23.42.png

LENKA

HORÁKOVÁ

spoluzakladatelka

  • White LinkedIn Icon
  • White LinkedIn Icon

MARTIN

VANČURA

spoluzakladatel

příběh.

Za vznikem společnosti SIC stojí Martin Vančura a Lenka Horáková. Znají se už od studií na Fakultě managementu a ekonomiky na VUT Brno ve Zlíně. Martin po škole nastoupil do Kovárny VIVA, kde se z pomocných prací ve výrobě v průběhu studia vypracoval až na finančního a později výkonného ředitele.

 

V roce 2012 oslovil svou bývalou spolužačku Lenku, která se věnovala personalistice, aby pomohla firmě vybudovat kvalitní HR. To se povedlo a firma za to získala několik ocenění. Např. stříbrný odznak Investors in People nebo Zaměstnavatel roku mezi společnostmi do 500 zaměstnanců. A nejen to. Změna se projevila i na významném růstu obratu, zisku a spokojenosti zaměstnanců.

 

Díky své znalosti dotací získal Martin pro firmu víc než 500 mil. Kč, které firma investovala nejen do strojního vybavení, ale i na rozvoj potenciálu zaměstnanců. Martin i Lenka tak významně přispěli k tomu, že se firma stala nejlepší ve svém oboru v ČR.

 

V roce 2017 se společně rozhodli své zkušenosti a znalosti využít při pomoci dalším firmám. Během dvou let jim přibylo jedenáct spolehlivých spolupracovníků, kteří na tom pracují s nimi.

hodnoty.

hodnoty

OTEVŘENOST

Vztahy s klienty i uvnitř naší firmy stavíme na vzájemné důvěře a respektu. Nabízíme upřímnou zpětnou vazbu a totéž čekáme i od našich klientů. Nebojíme se nových příležitostí a trendů.

SMYSLUPLNOST

Navrhujeme jen taková řešení, u kterých jsme přesvědčeni, že budou mít pro klienta přínos. Chceme aby všichni naši zaměstnanci pracovali na smysluplných projektech a mohli se radovat z úspěchů s našimi klinety.

PROFESIONALITA

Budujeme dlouhodobé vztahy založené na spolehlivosti a zodpovědnosti. Každý náš zaměstnanec na sobě neustále pracuje a rozvíjí své schopnosti, abychom si udrželi vysokou profesionalitu a odbornost

tým.

SIC tým tvoří 16 zkušených profesionálů z marketingu, personalistiky, finančního řízení, dotací, projektového řízení a logistiky. 

Kromě našich zaměstnanců máme vybudovánu síť  prověřených externích spolupracovníků a konzultantů v různých oblastech fungování firmy.

Důraz na kvalitní vztahy se zaměstnanci i obchodními partnery, jaký prosazujeme u našich klientů, dodržujeme i u nás v práci.

Všichni do jednoho chceme firmám pomáhat zlepšovat se. A stejně tak dbáme i na náš profesní i osobní rozvoj.

team na schodech_čb.jpg

proč mě baví     ?

sic_logo.png
Dan Hajda čb výška.jpg

"Tým zkušených lidí, kteří se vzájemně podporují a doplňují.

Zaměření na hledání cesty a řešení problémů u klientů.

Pestré portfolio firem a projektů.

Možnost uplatnit svůj úhel pohledu, názor, zkušenost a přístup k řešení jakýchkoli situací, projektů a problémů.

Tým, který spolupracuje a snaží se věci posouvat.

Otevřenost, přímočarost, upřímnost a důvěra majitelů."

Daniel

Máte podobné hodnoty a myslíte, že bychom si mohli rozumět? Jestli jste navíc odborníkem se zkušenostmi a praktickými výsledky, dejte nám o sobě vědět!

OTEVŘENOST

SMYSLUPLNOST

PROFESIONALITA

bottom of page